vybojky-zarovky.cz

Vibia Flat LED stojací lampa výška 100 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, nerezová ocel, hliník, polykarbonát, 7W, Energetická třída: F, P: 46 cm, L: 25 cm, K: 100cm

Tento nejprodávanější produkt Vibia Flat LED stojací lampa výška 100 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, nerezová ocel, hliník, polykarbonát, 7W, Energetická třída: F, P: 46 cm, L: 25 cm, K: 100cm pocházející od značky Vibia máte možnost získat teď opravdu výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 21 289 Kč.
Vibia Flat LED stojací lampa výška 100 cm černá
Ověřit dostupnost
Značka: Vibia
21 289

Stmívatelná LED stojací lampa Flat – robustní řešení osvětlení vyrobené z kovu a polykarbonátu stojata lampa Flat je záměrně navržená minimalistická. Kovovou konstrukci doplňuje odolný polykarbonátový difuzor, který zajišťuje osvětlení s nízkým oslněním. Integrovaná technologie LED se vyznačuje vlastnostmi, jako je životnost a energetická účinnost. Lampa je také vybavena tlačidlovým stmívačem, takže lze regulovat jas. Ichiro Iwasaki je designér řady Flat. Partnerství s prémiovým výrobcem Vibia vyústilo v sérii netradičních světel, které lze považovat za nová řešení pro moderní život. Vibia je globální společnost se sídlem v Barceloně, která se specializuje na architektonické osvětlení.

Další zboží z kategorie Stojací lampy
Další produkty od značky Vibia