vybojky-zarovky.cz

Vibia Flat LED stropní světlo 1 zdroj Ø 40 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, polykarbonát, 13.5W, Energetická třída: E, K: 20cm

Nový produkt Vibia Flat LED stropní světlo 1 zdroj Ø 40 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, polykarbonát, 13.5W, Energetická třída: E, K: 20cm od dodavatele zboží Vibia jednoduše můžete najít momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte za 16 850 Kč.
Vibia Flat LED stropní světlo 1 zdroj Ø 40 cm bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Vibia
16 850

„Osvětlete si cestu“ pomocí plochého LED stropního světla Atraktivní a funkční – stropní svítidlo Flat je vítanou příležitostí k vytvoření vlastních čtyř stěn z hlediska designu a osvětlení. Minimalistická kompozice vyrobená z kovu může být kombinována s různými styly, ale plně se projevuje ve volném a jednoduchém prostředí, jako je skandinávský nábytek. Lampa sedí na plochém vodorovném disku a svítí směrem ke stropu. Po zapnutí se vytvoří velmi příjemný nepřímý světelný obraz. V případě potřeby lze jas lampy regulovat pomocí stmívačů 1-10V, push nebo DALI (nejsou součástí dodávky).

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Vibia