vybojky-zarovky.cz

Vibia Flat LED stropní světlo 2 zdroje Ø 90cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, polykarbonát, 25W, Energetická třída: D, K: 36cm

Vynikající kousek Vibia Flat LED stropní světlo 2 zdroje Ø 90cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, polykarbonát, 25W, Energetická třída: D, K: 36cm od oblíbené značky se zárukou kvality Vibia jde koupit zde teď se slevou. V akci za cenu 35 328 Kč.
Vibia Flat LED stropní světlo 2 zdroje Ø 90cm bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Vibia
35 328

Stylové LED stropní světlo Flat pro nepřímé všeobecné osvětlení Omezeno na to podstatné – ploché stropní světlo zaujme zdrženlivou elegancí. Minimalistický design nese nezaměnitelný podpis Ichira Iwasakiho. Sérii svítidel lze přiřadit skandinávský styl bydlení, ale také nabízí možnost snadné integrace vybavení do stávající koncepce vybavení. Výrobce Vibia , který Vibia vývojový proces s japonským designérem, je známý vysoce kvalitními žárovkami. Díky použití robustních materiálů, jako je ocel, hliník a polykarbonát, je Flat mimo jiné prémiovým produktem. Energeticky účinné LED diody jsou umístěny na obou úrovních tak, aby bylo světlo rovnoměrně distribuováno nepřímo do okolí prostřednictvím většího kovového disku a stropu. Jas lze ztlumit pomocí externího ovládacího zařízení 1-10V, push nebo DALI (není součástí dodávky).

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Vibia