vybojky-zarovky.cz

Vibia Flat LED stropní světlo 3 zdroje Ø 90cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, polykarbonát, 25W, Energetická třída: D, P: 186 cm, L: 149 cm, K: 41cm

Žádaný výrobek Vibia Flat LED stropní světlo 3 zdroje Ø 90cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, polykarbonát, 25W, Energetická třída: D, P: 186 cm, L: 149 cm, K: 41cm od výrobce s mnohaletou tradicí Vibia můžete nakoupit nyní v bezva akci! Aktuálně za super cenu 62 327 Kč.
Vibia Flat LED stropní světlo 3 zdroje Ø 90cm bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Vibia
62 327

Designové LED stropní světlo Flat – lampa s mezinárodními vlivy Série Premium Flat má původ v globální společnosti Vibia, která má své sídlo v Barceloně. Tento mimořádný produkt byl vytvořen společně s designérem Ichiro Iwasaki z Japonska. Kromě designu a světelného efektu byl velký důraz kladen také na použití vysoce kvalitních materiálů. Plochý je vyroben z robustních kovů a nárazuvzdorného polykarbonátu. Design lampy je hravý a elegantní zároveň. Přímé tvary a jednoduché barvy odrážejí skandinávský minimalismus a lze je kombinovat s mnoha styly. Žárovky stropního svítidla jsou umístěny na třech místech a směřují nahoru. Světlo se nepřímo odráží do místnosti přes strop a velkou úroveň světla. Tímto způsobem se rozvíjí příjemné osvětlení, které lze individuálně upravit pomocí odpovídajícího stmívače 1-10V, push nebo DALI (není součástí dodávky).

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Vibia