vybojky-zarovky.cz

Viokef Závěsné světlo Hank s mřížovým stínidlem, bílé, Obývací pokoj / jídelna, ocel s elektrostaticky naneseným lakem, dřevo, GU10, 40W, K: 35.7cm

Hodně prodávaný produkt Viokef Závěsné světlo Hank s mřížovým stínidlem, bílé, Obývací pokoj / jídelna, ocel s elektrostaticky naneseným lakem, dřevo, GU10, 40W, K: 35.7cm od výrobce s mnohaletou tradicí Viokef k dostání momentálně na našich stránkách skutečně levně! K sehnání zrovna v akci za 2 999 Kč.
EAN: 05201769086440
Viokef Závěsné světlo Hank s mřížovým stínidlem
Ověřit dostupnost
Značka: Viokef
2 999

Hanková závěsná lampa ve tvaru klece s otevřeným stínidlem Tenký ocelový rám závěsné lampy Hank vypadá jako klec a jako další, přirozeně vypadající dekorativní detail je nad objímkou v přechodu k zavěšení vyroben prvek ze dřeva, který poskytuje atraktivní kontrast. Během montáže lze volit odpružení mezi 38,2 cm a 145,7 cm. Světelný zdroj není vizuálně přítomen, protože lampa je vybavena paticí GU10 a poskytuje přímé a cílené přímé světlo. Díky klecové optice se přesto vytváří dekorativní záře. Závěsné světlo je v moderním obývacím pokoji absolutním poutačem.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Viokef