vybojky-zarovky.cz

EMOS Červený prodlužovací kabel na bubnu 25m, 4 zásuvky, s vypínačem, PVC, 230V, 1.5mm2 P194253

Oblíbený produkt EMOS Červený prodlužovací kabel na bubnu 25m, 4 zásuvky, s vypínačem, PVC, 230V, 1.5mm2 P194253 od výrobce se zárukou kvality EMOS máte možnost sehnat právě teď u nás za extra cenu. Aktuálně za 1 169 Kč.
EAN: 8592920058183
EMOS Červený prodlužovací kabel na bubnu 25m
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
1 169

Kvalitní prodlužovací kabel s délkou 25m vám nabízí 4 zásuvky, tepelnou pojistku, brzdu, cívku z téměř nerozbitného ABS plastu a vypínač. Odolá nechtěným pádům a při správné péči vám bude sloužit dlouhá léta.

Prodlužovací kabel na bubnu si do obývacího pokoje asi nedáte, ale jestliže se živíte jako truhlářelektrikářmontér nebo jste kutil či hodinový manžel, je to ta první věc, kterou byste si měli pořídit.

Kabel o délce 25m s kvalitním vnějším PVC pláštěm a vodiče o průřezu 1,5mm² ho předurčují k práci v interiéru. Díky otáčejícímu bubnu se práce s ním stává pohodlná, rychlá a jednoduchá.

Snadné odmotávání prodlužovacího kabelu z bubnu vám ulehčí práci. Aby bylo i zpětné navíjení pohodlné, je buben vybaven vodicím okem, které zabraňuje kabelu v sesmeknutí a jeho zamotání.

Aby byl i transport bubnu pohodlný a nedocházelo k nechtěnému odmotávání kabelu, je buben vybaven brzdou cívky, která spolehlivě zabraňuje nechtěné rotaci těla bubnu.

Zabudovaná tepelná pojistka zajistí bezpečný provoz vašeho nářadí. Kdyby došlo k nadměrnému zatížení prodlužovacího kabelu a jeho zahřátí na stanovenou mez tepelné pojistky, obvod se přeruší a nedojde k poškození kabelu či požáru. Jakmile klesne její teplota, stejně jako míra vaší únavy, můžete se pustit znovu do práce.