vybojky-zarovky.cz

EMOS LED žárovka 4,2W E14 s nízkým podílem modrého světla Barva světla: Teplá bílá ZQ3224

Velmi žádaný produkt EMOS LED žárovka 4,2W E14 s nízkým podílem modrého světla Barva světla: Teplá bílá ZQ3224 od skvělého výrobce EMOS jednoduše seženete právě teď u nás ve slevě! Akční ceny od 99 Kč.
EAN: 8592920106464
EMOS LED žárovka 4
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
99

LED žárovky True Light jsou přímou náhradou za klasické žárovky. Výměnou zachováte parametry původní žárovky jako úhel svitu, tvar a patici, dosáhnete však výrazné úspory. Tato 4,2W LED žárovka dosahuje vysoké svítivosti 470lm a nahradí tak 40W klasickou žárovku.

LED žárovka True Light disponuje inovatiní technologií čipu Bridgelux Thrive, která minimalizuje vyzařované modré světlo. Pokud hledáte světlo, které nebude unavovat oči a bude podporovat vaše soustředění a napomáhat tak k vyšším pracovním výkonům. LED bodová žárovka True Light je ta pravá volba.

LED žárovka True Light svítí ihned na plný výkon. Protože většinu energie přemění na světlo, nikoli na teplo, nepřehřívá se, šetří náklady na elektřinu a přesto dosahuje adekvátní svítivosti. Vybírat můžete z teplé a denní bílé barvy světla.

Speciální LED žárovka s velice věrným podáním barev (CRI) a to Ra94. Pro srovnání, nejreálnější podání barev je pod denním světlem a hodnota je Ra100.
CRI lentilky