vybojky-zarovky.cz

EMOS Počasí odolný prodlužovací kabel na bubnu 25m, 4 zásuvky, silikon, 230V, 1.5mm2 P08525W

Akční a ve slevě produkt EMOS Počasí odolný prodlužovací kabel na bubnu 25m, 4 zásuvky, silikon, 230V, 1.5mm2 P08525W od oblíbené značky EMOS máte možnost najít bezpečně online za výhodné peníze! Aktuálně stojí u nás 1 549 Kč.
EAN: 8592920123492
EMOS Počasí odolný prodlužovací kabel na bubnu 25m
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
1 549

Jedná se o nemrznoucí silikonový prodlužovací kabel s délkou 25m, který nabízí kombinaci nejlepších vlastností ze světa gumových i PVC kabelů. Spojením vysoké odolnosti ať už vůči voděhorku, mrazu či hrubšímu zacházení spolu se skvělou flexibilitou, tak naviják Weatherproof poslouží jako skvělý pomocník při práci v náročných podmínkách na stavbách, v dílnách či v průmyslu.

Silikonový kabel skvěle zvládá nepříznivé podmínky jako gumový kabel. Navijáky odolají hrubšímu zacházení a zároveň si udržují skvělou ohebnost usnadňující celkovou manipulaci. Oproti běžnému oranžovému PVC kabelu tak můžete bubny Weatherproof využít při práci venku díky voděodolnosti s krytím IP44. Výrazná modrá barva dodává kabelu lepší viditelnost ať už v trávě či ve sněhu, což přispívá k vyšší bezpečnosti práce.

Snadné odmotávání prodlužovacího kabelu z bubnu vám ulehčí práci. Aby bylo i zpětné navíjení pohodlné, je buben vybaven vodicím okem, které zabraňuje kabelu v sesmeknutí a jeho zamotání.

Ať už pracujete v parném letním dni nebo v časech mrazu s teplotami hluboko pod nulou, pak s navijákem Weatherproof budete mít přísun elektřiny na dosah. Svou funkci zvládne vykonávat ve velkém rozsahu pracovních teplot od -35°C až do 60°C. Silikonový kabel má navíc zvýšenou odolnost proti UV záření a oproti gumovému kabelu nezapáchá.