vybojky-zarovky.cz

LED Solution Bílý podhledový LED panel 62 x 62cm 40W Barva světla: Teplá bílá SRPL62X62-40WH-BL/3

Designový produkt LED Solution Bílý podhledový LED panel 62 x 62cm 40W Barva světla: Teplá bílá SRPL62X62-40WH-BL/3 od dodavatele se skvělou pověstí LED Solution máte možnost koupit na našich stránkách teď opravdu výhodně! Nyní pořídíte od 899 Kč.
LED Solution Bílý podhledový LED panel 62 x 62cm 40W Barva světla: Teplá bílá SRPL62X62-40WH-BL/3

Podhledový LED panel o výkonu 40W s efektivitou 110lm/W a s krytím IP41 za skvělou cenu. To z něj dělá bestseller mezi LED panely. Je vhodný jako náhrada za standardní zářivky, kde Vám uspoří více než 50% elektrické energie.

Tento LED panel je určen pro instalaci do kazetových stropů v rastru 625 x 625 mm !

LED panel lze stmívat po výměně za tento stmívatelný zdroj, který vyměníte za původní nestmívatelný zdroj. Po výměně za tento stmívatelný zdroj lze pak panel stmívat pomocí triakového stmívače.

NeblikáSvítidlo nebliká a proto šetří Vaše oči

Prodloužená zárukaNa svítidlo poskytneme záruku 5 let

Vysoká svítivostSvítidlo přemění 1W energie až na 110lm světla

Snadná montážVybaveno konektory pro rychlou montáž

 

LED panely svítí okamžitě na plný výkon. Dosahují vysoké svítivosti. Nejsou náchylné na časté spínání a mají dlouhou životnost. Jsou bezúdržbové. Nevydávají nepříjemné zvuky. Oproti klasickým stropním svítidlům se nepřehřívají, jsou tenké a jednotlivé LED diody nejsou viditelné.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

Další produkty od značky LED Solution