vybojky-zarovky.cz

LED Solution Černý LED reflektor 50W s pohybovým čidlem Premium Barva světla: Denní bílá 470

Tento exkluzivní produkt LED Solution Černý LED reflektor 50W s pohybovým čidlem Premium Barva světla: Denní bílá 470 od dodavatele s dlouholetou historií LED Solution snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 749 Kč.
EAN: 3800157631266
LED Solution Černý LED reflektor 50W s pohybovým čidlem Premium Barva světla: Denní bílá 470

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 50W model je schopen nahradit až 250W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení.

2 módy – Spínaní pomocí PIR senzoru nebo trvalé svícení. 

Čidlo snímá pohyb pod úhlem 120° do vzdálenosti až 8 metrů. Lze u něj nastavit soumrak (kdy se reflektor začne spínat), délka sepnutí a citlivost čidla. Doporučujeme instalovat do výšky 1,8 – 2,5 metrů.

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

LED reflektory nejsou náhrada průmyslových svítidel do hal, skladů a provozů s dlouhou dobou svícení.

produkt_samsung_banner