vybojky-zarovky.cz

LED Solution Černý LED reflektor 30W s pohybovým čidlem Premium Barva světla: Denní bílá 461

Neodolatelný kus LED Solution Černý LED reflektor 30W s pohybovým čidlem Premium Barva světla: Denní bílá 461 od našeho předního výrobce LED Solution lze zakoupit aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu. Teď v akci 599 Kč.
EAN: 3800157631174
LED Solution Černý LED reflektor 30W s pohybovým čidlem Premium Barva světla: Denní bílá 461

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 30W model je schopen nahradit až 150W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení.

2 módy – Spínaní pomocí PIR senzoru nebo trvalé svícení. 

Čidlo snímá pohyb pod úhlem 120° do vzdálenosti až 8 metrů. Lze u něj nastavit soumrak (kdy se reflektor začne spínat), délka sepnutí a citlivost čidla. Doporučujeme instalovat do výšky 1,8 – 2,5 metrů.

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

produkt_samsung_banner