vybojky-zarovky.cz

LED Solution Mi-Light RF Nástěnný dálkový ovladač pro RGB+RGBW LED pásky, 4-kanálový, AC 230V T3

Nejprodávanější produkt LED Solution Mi-Light RF Nástěnný dálkový ovladač pro RGB+RGBW LED pásky, 4-kanálový, AC 230V T3 od dodavatele kvalitních produktů LED Solution pořídíte zrovna dneska pořád výhodně. Akční cena od 599 Kč.
EAN: 6970602181312
LED Solution Mi-Light RF Nástěnný dálkový ovladač pro RGB+RGBW LED pásky

Dálkový nástěnný ovladač Mi-Light s napájením AC 230V pro RGB a RGBW LED pásky je bezdrátový radiofrekvenční ovládací systém produktů řady Mi-Light / MiBoxer. S jedním ovladačem lze ovládat 4 zóny osvětlení, které se můžou skládat z několika přijímačů. Tyto přijímače se po sehrání s ovladačem ovládají jako jedna sekce. Pro RGB osvětlení je nutné dokoupit Mi-Light RGB přijímač, pro RGBW osvětlení zase Mi-Light RGBW přijímač.

Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

Vlastnosti a výhody ovladače:
Technologie bezdrátového přenosu RF 2,4GHz.
Stmívání je stabilní a spolehlivé, dosah ovladače ≤ 30M.
Nastavitelný jas a teplota barev a sytost.
16 milionů barev na výběr.
Paměť posledního nastavení.
Jednoduchá instalace do montážní krabičky EU.
9 dynamických režimů změny barev.
Přední strana je vyrobena z tvrzeného skla.
Zvuková a světelná signalizace při dotyku ovladače.

Ovládání:
Ovládání probíhá na posuvnících ovladače na kterém dotykem nastavíte požadovanou barvu a intenzitu světla. Ovládání je také vybaveno 9-ti dynamickými efekty. Ke spuštění těchto efektů slouží tlačítko Mode. U každého efektu si ještě můžete upravovat rychlost provedení daného programu. K tomu jsou určena tlačítka Speed- a Speed+. Výpis efektů najdete v manuálu. Tlačítko White slouží pro rychlou volbu statického bílého svitu.

Instalace:
Instalace ovladače je velice jednoduchá. Ovladač se připojí dvojžilově přímo na rozvod 230V v montážní krabičce EU pro vypínač.