vybojky-zarovky.cz

LED Solution Rohový profil pro LED pásky R2 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 191354_091022

Nový kousek LED Solution Rohový profil pro LED pásky R2 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 191354_091022 od skvělé značky LED Solution lze zakoupit zrovna pořád výhodně. Nyní za akční cenu 270 Kč.
LED Solution Rohový profil pro LED pásky R2 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 191354_091022

Tento rohový hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Na hlinikový profil lze nasadit pouze difuzor N3! 

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.