vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky voděodolný IP67 Vyberte variantu a délku: Profil + Koncovky + Čirý difuzor 1m 69131_IPCIR1M

Tento levný výrobek LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky voděodolný IP67 Vyberte variantu a délku: Profil + Koncovky + Čirý difuzor 1m 69131_IPCIR1M od dodavatele zboží LED Solution seženete u nás za výborné peníze! Akční cena 180 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky voděodolný IP67 Vyberte variantu a délku: Profil + Koncovky + Čirý difuzor 1m 69131_IPCIR1M

Speciální hliníkový profil, který díky krytí IP67 odolá zvýšené vlhkosti a vodě. Profil tak může být umístěn ve venkovních prostorách, sklepích, mokru atd. Pro zachování krytí IP67 je třeba průchod pro kabel v koncovce a vnitřní gumovou koncovku zalepit silikonovým lepidlem.

Součástí balení je profil, difuzor, nasouvací hliníkový chladič, sada těsnících koncovek a sada plastových koncovek včetně šroubků.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil není vhodný pro trvalé umístění pod vodní hladinu.

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.