vybojky-zarovky.cz

Louis Poulsen Keglen stolní lampa pin 3000 K černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 43.4cm

Tento velmi žádaný výrobek Louis Poulsen Keglen stolní lampa pin 3000 K černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 43.4cm od značky s dobrým jménem Louis Poulsen jde získat teď za nejnižší cenu! V akci za 11 797 Kč.
EAN: 05703411189009
Louis Poulsen Keglen stolní lampa pin 3000 K černá
Ověřit dostupnost
Značka: Louis Poulsen
11 797

Stmívatelná stolní lampa LED Keglen s kolíkem pro přišroubování na desku stolu Keglen je dílem designéra Jakoba Langeho z Big Ideas, mladé značky designérského studia BIG by Bjarke Ingels. Stolní lampa září střídmým grafickým designem. Světelný zdroj vybavený kolíkem a malou základovou deskou lze jednoduše přišroubovat k desce stolu. Osvětlení LED lze ztlumit přepínačem na základní desce. Integrovaná paměťová funkce zajišťuje, že při opětovném zapnutí světla zůstane zachována dříve zvolená intenzita světla. Zvláštnost: funkci stmívání lze také deaktivovat. To znamená, že Keglen svítí vždy 100 % intenzitou světla, dokud je funkce stmívání deaktivována. Stolní lampa Keglen je vyrobena z hliníku s difuzorem z polykarbonátu a vyzařuje světlo bez oslnění přímo dolů i nepřímo do místnosti otvorem ve stínítku. To vytváří velmi útulnou atmosféru. Efektivní doplňkový zdroj světla, který lze využít mnoha způsoby. Dánská osvětlovací společnost Louis Poulsen byla založena již v roce 1874. Její vysoce kvalitní designové produkty nabízejí řešení pro soukromé i komerční využití. Společnost se řídí skandinávskou zásadou designu „forma následuje funkci“. Svítidla Louis Poulsen jsou navržena tak, aby odrážela a podporovala přirozený rytmus světla.

Další zboží z kategorie Stolní lampy kancelářské
Další produkty od značky Louis Poulsen