vybojky-zarovky.cz

Masiero Stolní lampa Sarafine, stínidlo Pongé, výška 41 cm, Obývací pokoj / jídelna, materiál Pongé, mosaz, E14, 60W, P: 17 cm, L: 17 cm, K: 51cm

Kvalitní a žádaný kus Masiero Stolní lampa Sarafine, stínidlo Pongé, výška 41 cm, Obývací pokoj / jídelna, materiál Pongé, mosaz, E14, 60W, P: 17 cm, L: 17 cm, K: 51cm od této skvělé značky Masiero naleznete tady teď téměř zdarma. Akční cena 14 199 Kč.
Masiero Stolní lampa Sarafine
Ověřit dostupnost
Značka: Masiero
14 199

Sarafin – stolní lampa s pozlaceným rámem a hranatým stínidlem Stolní lampa Sarafine byla navržena v klasickém designu skrz naskrz. Úspěšná kombinace hranatého, bílého odstínu vyrobeného z jemné pongee tkaniny se zlatým okrajem na horním a dolním okraji s patkou z pozlaceného kovu, umělecky navržená jako starožitný sloup starobylé nádherné budovy, dělá stůl Sarafine lampa stylový osvětlovací prvek, který je dekorativní a vypadá ušlechtile. Každý klasický interiér je obohacen a působivě osvětlen stolní lampou Sarafine. Nejlepší zpracování a zpracování pouze vysoce kvalitních materiálů charakterizuje italského výrobce této jedinečné stolní lampy Sarafina.

Další zboží z kategorie Stolní lampy
Další produkty od značky Masiero