vybojky-zarovky.cz

Masiero Závěsné světlo Ola se skleněným ověsem a pozlacené, Obývací pokoj / jídelna, kov, pozlátko, sklo, E14, 40W, K: 20cm

Tento designový produkt Masiero Závěsné světlo Ola se skleněným ověsem a pozlacené, Obývací pokoj / jídelna, kov, pozlátko, sklo, E14, 40W, K: 20cm od populárního výrobce Masiero pohodlně seženete tady napořád výhodně. Na našich stránkách za 36 999 Kč.
Masiero Závěsné světlo Ola se skleněným ověsem a pozlacené
Ověřit dostupnost
Značka: Masiero
36 999

Ušlechtilá závěsná lampa Ola se zlatými listy a skleněnými závěsy jantarové barvy Závěsné světlo Ola vypadá obzvláště elegantně díky odstínu pokrytému zlatým listem, který je zpočátku vnímán jako docela jednoduchý ve svém klasickém tvaru. Zvláštním doplňkem jsou nespočetné skleněné kameny, kterými je zdoben stín na výstupu světla. Pro tento extra šumivý byl jantarově zbarvené skleněné kameny různých velikostí navlečené do řetězů. Celý kruhový vývod světla byl poté zavěšen těmito řetězy, takže vznikající světlo je lámáno a odráženo skleněnými kameny. Exkluzivní atmosféra je zaručena pomocí závěsného světla Ola. Světla od tohoto italského výrobce jsou vyvíjena a vyráběna na místě. Díky ruční výrobě mohou světla splňovat i ty nejvyšší standardy kvality.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky Masiero