vybojky-zarovky.cz

Solight LED simulátor televize pro ochranu před zloději 1D56

Hodně prodávaný produkt Solight LED simulátor televize pro ochranu před zloději 1D56 od výrobce s dlouholetou historií Solight snadno můžete pořídit zde za rozumné peníze! Akční cena 309 Kč.
EAN: 8592718032470
Solight LED simulátor televize pro ochranu před zloději 1D56
Ověřit dostupnost
Značka: Solight
309

Simulátor TV produkuje světlo stejné jako reálná televize, takže to bude vypadat, že jste doma, i pokud nebudete. Jeho realistický efekt lze zapnout automaticky pomocí časovače, který automaticky rozpozná západ slunce.

Po zapnutí tento simulátor TV naplní místnost jasným světlem díky 12-ti barevných LED různých barev a sekvencí, čímž simuluje televizi a odradí zloděje od vloupání do Vašeho domova. Simulátor televize se automaticky zapne po setmění a po dobu 4 nebo 7 hodin generuje měnící se světlo stejné jako běžící televize. Dobu 4 nebo 7 hodin lze zvolit přepínačem. Zajistí tak zdání pro okolí, že byt není opuštěn.

Díky nízké spotřebě energie představuje tento simulátor ekologickou, ale zároveň vysoce efektivní alternativu ostatních bezpečnostních opatření.

Simulátor televize se pouze postaví doprostřed místnosti, tak aby nebyl vidět přímo při pohledu skrz okno. Světelnou částí se namíří směrem k oknu. Nejvhodnější je okno v patře. Připojí se napájení pomocí USB. Dále již simulátor pracuje plně automaticky a s každým setměním se aktivuje.