vybojky-zarovky.cz

T-LED DimLED přijímač pro CCT LED pásky 069002

Kvalitní výrobek T-LED DimLED přijímač pro CCT LED pásky 069002 od skvělé a známé značky T-LED je k získání v naší aktuální nabídce za super peníze. Právě teď jen za 350 Kč.
EAN: 1100687983777
T-LED DimLED přijímač pro CCT LED pásky 069002
Ověřit dostupnost
Značka: T-LED
350

Radiofrekvenční přijímač stmívač pro CCT LED produkty. Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Přijímač je kompatibilní se všemi CCT ovladači řady dimLED !!!

Pro ovládání více okruhů je nutno použít jeden přijímač na každý okruh. Na každý přijímač lze napárovat až 10 různých ovladačů řady dimLED a tak ovládat z několika míst.

V případě přerušení a poté opětovného připojení napájení (například přerušením napájení zdroje) má tento přijímač paměť nastavení intenzity (intenzita osvětlení se vrátí na naposled nastavenou).

Doporučujeme přijímač, instalovat v min. 30 – 50cm vzdálenosti od zdroje rušení, tedy např.: (kovových konstrukcí, napětí 230V, transformátorů, LED driverů, AL profilů atd.), Pokud je to možné, tak přijímač natočit textem směrem k ovladači. Přijímač má anténu, pod textem.