vybojky-zarovky.cz

EMOS GoSmart Bezdrátový pokojový termostat s wifi P56211

Tento kvalitní výrobek EMOS GoSmart Bezdrátový pokojový termostat s wifi P56211 pocházející od značky EMOS snadno můžete najít teď za akční cenu! V současnosti pořídíte za cenu 2 690 Kč.
EAN: 8592920117774
EMOS GoSmart Bezdrátový pokojový termostat s WiFi P56211
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
2 690

Digitální pokojový termostat P56211 slouží k automatickému řízení otopných soustav v bytech, domech a kancelářích podle nastavitelného časového programu.

S inteligentním časovým rozvrhem si můžete nastavit teplotu pro konkrétní časy, dny i místnosti a vždy se tak budete cítit maximálně komfortně.

Kalibrace termostatem měřené teploty umožní sjednocení teploty zobrazené na displeji termostatu s teplotou zobrazovanou na displeji jiného zařízení, na které jste zvyklí (např. teploměr nebo meteostanice).

Chytrý termostat dokáže díky svému 16A spínanému relé ovládat zařízení s vyšší spínanou zátěží jako jsou infra panely či elektrické vytápění.

Na základě vaší aktuální GPS polohy termostat automaticky zapne vytápění či chlazení, aby bylo dosaženo optimální teploty v okamžik vašeho návratu domů.

Termostat disponuje barevným a jednoduše čitelným displejem s velkými číslicemi s podporou dotykového ovládáníNavíc s podsvíceným displejem termostat můžete ovládat i v noci.

Díky bezdrátovému provedení si můžete pokojovou jednotku jednoduše umístit do jakékoliv místnosti.

Součástí balení jsou dva šroubky a dvě hmoždinky nutné k uchycení termostatu na stěnu. K napájení nepotřebujete ani baterie, stačí pouhé zapojení do sítě přes micro USB kabel a termostat bude fungovat. Instalaci zvládne opravdu každý a samotná montáž vám zabere jen pár minut!

Poté stačí zařízení připojit k vaší domácí Wi-Fi síti a spárovat s plně jazykově lokalizovanou mobilní aplikací EMOS GoSmart nebo TUYA, která je dostupná pro Android i IOS. Díky kompatibilitě s Amazon Alexa a Google Assistant můžete využít i hlasového ovládání.