vybojky-zarovky.cz

LED Solution Bílý LED reflektor 30W Premium Barva světla: Denní bílá 404

Tento oblíbený výrobek LED Solution Bílý LED reflektor 30W Premium Barva světla: Denní bílá 404 od známého výrobce LED Solution lze získat právě zde trvale výhodně. Nyní za 399 Kč.
EAN: 3800157629058
LED Solution Bílý LED reflektor 30W Premium Barva světla: Denní bílá 404

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 30W model je schopen nahradit až 150W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Jeden nebo více reflektorů je možná zapojit do okruhu s pohybovým PIR čidlem. 

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

produkt_samsung_banner