vybojky-zarovky.cz

LED Solution Černý LED reflektor 150W Premium Barva světla: Teplá bílá 475

Tento designový produkt LED Solution Černý LED reflektor 150W Premium Barva světla: Teplá bílá 475 od populární značky LED Solution pořídíte na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně. Akční ceny od 1 999 Kč.
EAN: 3800157631310
LED Solution Černý LED reflektor 150W Premium Barva světla: Teplá bílá 475
Ověřit dostupnost
Značka: LED Solution
1 999

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 150W model je schopen nahradit až 750W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Jeden nebo více reflektorů je možná zapojit do okruhu s pohybovým PIR čidlem. 

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

LED reflektory nejsou náhrada průmyslových svítidel do hal, skladů a provozů s dlouhou dobou svícení.

produkt_samsung_banner