vybojky-zarovky.cz

LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V6 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191238_09102

Akční a ve slevě produkt LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V6 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191238_09102 od společnosti s předním postavením na trhu LED Solution jde sehnat teď za výhodnou cenu! Nabídky od 250 Kč.
LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V6 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191238_09102

Tento vestavný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.