vybojky-zarovky.cz

Masiero LED závěsné světlo Vollee S1 P, 44cm, up, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, 6.6W, P: 25 cm, L: 17.5 cm, K: 44cm

Akční produkt Masiero LED závěsné světlo Vollee S1 P, 44cm, up, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, 6.6W, P: 25 cm, L: 17.5 cm, K: 44cm od dodavatele zboží Masiero pohodlně seženete aktuálně opravdu levně! Stojí teď u nás 9 099 Kč.
Masiero LED závěsné světlo Vollee S1 P
Ověřit dostupnost
Značka: Masiero
9 099

Dvoudílné závěsné svítidlo LED Vollee S1 P – elegantní a neobvyklé Závěsné svítidlo Vollee LED se skládá ze dvou částí: jedna část je LED reflektor, který visí na dvou kabelech a je uložen v malém válcovém černém držáku. Vyzařuje teplé bílé světlo selektivně směrem nahoru. Druhou částí je téměř plovoucí prohnuté stínidlo, jehož spodní strana je bílá, zatímco horní je výrazně tmavší. Světelný zdroj LED vrhá světlo na světlou spodní stranu stínidla a díky odrazu vytváří nepřímé světlo bez oslnění. Závěsné svítidlo se výborně hodí jako atmosférické osvětlení v obytném prostoru, kde vytváří záměrné akcenty. Vollee je příkladem estetického spojení světla a designu.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Masiero